Август 29, 2014
Самовывоз

Где можно забрать коробочку красоты?
ул. Гната Юры, 20
ТЦ "Квадрат" на Борщаговке
01.09 и 02.09 с 18:30 до 19:30
Как доехать:
Ближайшее метро - Святошин
Если вы вышли из метро на проспект Победы (на мосту), вы можете доехать на авт. №90 (до Кинотеатра Лейпциг)
Если вы вышли из метро на пл. Героев Бреста (под мостом), вы можете доехать на маршр. №203 (до Кинотеатра Лейпциг)
После того, как прибыли на место, позвоните нам по тел. 096 8 211 211 и мы вынесем вам коробочку.
Как сообщить, что вы будете забирать коробочку самовывозом:
Напишите нам на почту hello@lovenature.com.ua номер вашего заказа или свою фамилию, а также в какой день вы
заберете -понедельник или вторник. Или позвоните нам по тел. 096-8-211-211.
|
|
2026.06.19
0
0
2026.06.10
0
0
Жахливий щільний спф-крем. Нічого спільного з легкістю та гелем. Користувалась пару разів, неприємний та важкий, не вибирається на комбі шкірі. Власниці комбі та жирної шкіри з акне, будьте обережні, засіб комедогенний!
[Відповісти]
2026.06.14
0
0
Тетяна, ви описуєте якийсь зовсім інший крем, цей SPF не має жодної властивості з перелічених вами. Схоже ви щось переплутали, повідомте будь-ласка ваш номер замовлення, ми перевіремо, чи дійсно вам було надіслано саме цей крем.
[Відповісти]
2026.06.08
0
0
Замовила Ваш набір якраз після невдалої корекції брів, коли на шкірі з'явилися висипання та подразнення. Використовувала всі три засоби в комплексі: пінку, тонер і сироватку. Вже через деякий час помітила, що запалення стали менш вираженими, шкіра швидше загоювалася, а тон став більш рівним і свіжим.
Особливо сподобалося, що засоби не пересушують шкіру, хоча добре очищують і допомагають боротися з висипаннями. Сироватка чудово доповнює догляд, а тонер допомагає підтримувати шкіру чистою.
Окремо хочу відзначити об'єм набору: на фото він здавався значно меншим, а в реальності засобів досить багато, тому вистачить надовго. Загалом залишилася дуже задоволена результатом. Дякую Вам за таку можливість!
Особливо сподобалося, що засоби не пересушують шкіру, хоча добре очищують і допомагають боротися з висипаннями. Сироватка чудово доповнює догляд, а тонер допомагає підтримувати шкіру чистою.
Окремо хочу відзначити об'єм набору: на фото він здавався значно меншим, а в реальності засобів досить багато, тому вистачить надовго. Загалом залишилася дуже задоволена результатом. Дякую Вам за таку можливість!
[Відповісти]
2026.06.05
0
1
Придбала цю есенцію, коли вона тільки зявилась, отже однієї баночки вистачило дуже надовго!
Чудовий продукт, який влітку повністю замінює мені зволожуючий крем. А також на неї прекрасно лягає тон, шкіра набуває того самого глоу-ефекту
Я дуже задоволена результатом
Чудовий продукт, який влітку повністю замінює мені зволожуючий крем. А також на неї прекрасно лягає тон, шкіра набуває того самого глоу-ефекту
Я дуже задоволена результатом
[Відповісти]
2026.05.31
0
0
Не дуже зручна тара. Носик (аератор), нажаль, наче не для такого плану продукту, або просто важкувато його натискати. Сама сироватка ледве сюркає з нього, тож поки намагаюсь ще дозу вищавити, та порція, що вже на долоні, може стікати з неї, бо треба якось «надоїти» ще це відволікає від тої, що вже чекає. Треба встигнути, щоб продукт не стік умовно на підлогу. Щодо самої сироватки, то це моя перша пляшечка, користуюсь деякий час. Поки не зрозуміла, що вона саме робить, але зволожувати шкіру після вмивання нею наче хочеться, бо вона досить приємно у моменті зволожує
[Відповісти]
2026.05.19
0
0
Сторінки: ...
Оставить свой комментарий





Триває завантаження ...
2026.06.26
Дякую за чудові засоби!